Weitere Optionen
| Zeile 17: | Zeile 17: | ||
| AKK am KIT (Karlsruhe) | | AKK am KIT (Karlsruhe) | ||
| '''Mini-Sommerfest''' | | '''Mini-Sommerfest''' | ||
|- | |||
|8.06.2018 | |||
| 18-6 Uhr | |||
| Frankfurt | |||
| Campus Riedberg | |||
| '''Night of Science''' | |||
|} | |} | ||
[[Ehemalige_Veranstaltungen_Fachschaftsfreundschaften]] | [[Ehemalige_Veranstaltungen_Fachschaftsfreundschaften]] | ||